KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13535344
nr 1353 5344
Axel Törneman
(1880-1925), Sverige
Etsning, Axel Törneman (1880-1925), Madonna. Ej signerad. Ej signerad. Motivet: 32x25 cm
Axel Törneman, svensk konstnär född 1880, död 1925.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:32:42
100 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)